Příroda

Pixwords nápověda – Příroda

Vyberte počet znaků a najděte svůj obrázek

2 znaky

3 znaky

4 znaky

5 znaků

6 znaků

7 znaků

8 znaků

9 znaků

10 znaků

11 znaků

12 znaků

13 znaků

14 znaků

15 znaků

Najděte řešení ke všem obrázkům hry pixwords. 3000 pixwords řešení na jednom místě. První, druhý i třetí díl s nejrychlejším vyhledáváním.


Pixwords nápověda CZ

Pixwords nápověda je skvělým pomocníkem, když se zaseknete a nemůžete přijít obrázku na jméno. Není tu ale od toho, aby za vás zvládla celou hru.

Hra pixwords je kouzelná z více důvodů. Pomáhá zahnat nudu a vyplnit čas, kdy například čekáte na autobus. Navíc ale obohacuje naši slovní zásobu a protáčí mozkové závity. Jestliže zvládnete Pixwords CZ, máte zde na výběr mnoho dalších jazyků.

Přestože je účelem hry vymyslet všechny odpovědi ze své hlavy, neznám nikoho, kdo by se obešel bez pixwords nápovědy. Někdy je zkrátka obrázek tak nevypovídající, že není jiná cesta, než využít pomoc.

Dalším důvodem proč využít pixwords nápovědu CZ jsou chyby v českém překladu hry.  Možná už jste k nim také došli. Na obrázku je například malé dítě v kapuci a správná odpověď je KAPOTA. To by asi nikdo neuhodl :D.

Časté problémy také způsobují obrázky které se ani v naší nejrychlejší pixwords nápovědě nepodařilo zařadit do obecné kategorie. Obrázky NEZAŘAZENÉ. Ano, je jasné že obrázek znázorňující kuželky a bowlingovou kouli může znamenat BOWLING. Málokdo už ale ví, co je to MAZUZAH. Právě toto slovo totiž patří k obrázku, kde je pozlacený přívěsek přibitý na zdi.

Přesně v těchto případech je pixwords nápověda jediným řešením.

Nejrychlejší pixwords nápověda

Existuje jich na českém internetu mnoho. Žádná ale není tak propracovaná jako ta naše. A to opravdu nepřeháním. Můžete se setkat s nápovědami, které obsahují pouze jednu stránku, na které jsou všechny pixwords obrázky na jedné kupě. Nojo, ale hledejte si mezi nimi. Hledáním jednoho obrázku strávíte přinejlepším 5 minut. U 6 obrázků už vám to zabere půl hodiny.

Proto jsem tak hrdý na naši nejrychlejší pixwords nápovědu: https://pixwords-napoveda-cz.cz/. Podařilo se nám totiž ručně roztřídit obrázky do tématických kategorií a zároveň tyto kategorie doplnit o vyhledávání podle počtu písmen.

Na 2 kliknutí tak najdete rychlé řešení, místo prodírání se tisícem obrázků.