Pixword a pix words

28 Lis

Jste na správném místě. V cestě za hledáním pixwords nápovědy někteří z nás používají fráze pixword a pix words. Nic takového sice neexistuje, přesto jste ale hledali úspěšně.

Pixword nápověda

Potřebujete najít pixwords odpovědi k obrázkům? Stačí v horním modrém menu zvolit kategorii a následně počet znaků, podle vašeho zadání. Ihned dostanete jen vhodné obrázky, přímo pro vás. Nemusíte tak procházet stovky či tisíce nerelevantních obrázků a ušetříte si mnoho času. Je tu pro vás pixwords nápověda ke všem obrázkům.

Pixword

Pixword

  1. Zvolte kategorii obrázků
  2. Zvolte počet znaků

Pix words

Samotná hra pix words neboli pixwords je logická hra, která vám pořádně provětrá mozkové závity.

Koncept hry je jednoduchý. Najít správný název obrázku. Dostanete zadání

  1. Obrázek
  2. Prázdná políčka tajenky (jako v křížovce)
  3. Písmena, ze kterých se tajenka skládá
Pix words

Pix words

Z nabízených písmen složíte název obrázku a pokračujete další tajenkou.

Herní postup vám znázorňuje číslo levelu. Každý level obsahuje 4 obrázky, jejichž tajenky se navíc překrývají. Jako v klasické křížovce. U dalších obrázků jednoho levelu tedy máte už část tajenky vyplněnou. Což vám u obtížnějších pixwords obrázků může výrazně pomoct.

Někdo se mylně domnívá, že čím vyšší level – tím obtížnější obrázky. To ale neplatí. V Pix words záleží na asociacích, které vám vybaví.

Někdo vidí moře, někdo pláž. Vyhrává ale BŘEH.

Pixword dnes obsahuje přes 900 levelů. Nemusíte se tedy bát, že s touto hrou budete rychle hotovy. Navíc dále přibývají nové aktualizace (další a další obrázky). Jako Pixwords 2 a Pixwords 3, 4 a 5.