Berserk the cataclysm – sběratelská online hra MMO

9 Kvě

Berserk the cataclysm je velmi oblíbená sběratelská karetní MMO hra zdarma. Cílem v berserk the cataclysm je porazit své nepřátele a získat nové území s využitím vlastních karetních jednotek, které neustále rozšiřujete a vylepšujete. K dispozici jsou tisíce karet, které Vám pomohou vyhrát, stát se Králem hory a vyhrát Dračí poklad.

berserk the cataclysm

berserk the cataclysm

Berserk online

Do hry se zdarma zaregistrujete, můžete zvolit registraci přes účet na sociální síti nebo přes e-mail. Hru neinstalujete, berserk běží online. Na začátku máte k dispozici průvodkyni, která Vás hrou provádí, vysvětluje všechny její možnosti a fungování.

S berserk cataclysm se ocitnete ve světe Laaru, kde se snažíte získat si nejlepší pozici, dobývat nová území, získávat zkušenosti, odměny, další jednotky, prosperovat a upevňovat moc.

Účastníte se klanových válek, jejichž cílem je samozřejmě probojovat se k vítězství.

Jak začít s Berserk

Na začátku máte k dispozici jednu bojovou jednotku, se kterou válčíte a postupně tím jak vyhráváte, získáte jednotek více. Z těch si poté vybíráte ty, které využijete k dalšímu boji a to především podle jejich silných stránek. V některých případech můžete využít třeba i všechny najednou. Záleží proti komu právě v berserk online bojujete.

Zobrazení Vašich karet a karet Vašeho protivníka při bitvě

Po každém vyhraném souboji jsou přiděleny odměny. Získáváte peníze a nové karty s hrdiny, kteří mají různé schopnosti. To vše Vám v Berserk pomáhá sílit.
Vítězství přináší potřebnou posilu Vašich jednotek

Součástí první fáze je nutné splnit zadané úkoly, vyhrát krystal a tím i Vaše základní území, respektive ostrov. Ten se skládá ze 7 elementů. O ty nemůžete být připraveni a zároveň Vám generují příjmy. K nim budete připojovat další dobyté země. Aby se tak mohlo stát, můsíte je ukořistit od jiných hráčů.

berserk the cataclysm mmo

berserk the cataclysm mmo

V Berskerk nesmíte podcenit stragegii

Stejně tak jako Vy dobýváte území Vašich nepřátel, může se stát, že někdo cizí zatouží po části Vaší země. Z jednotek tedy vyberete tu, která bude v případě útoku nejlépe připravena bránit Váš ostrov.

I porážka Vás může posunout dál ve hře

S vyhranými bitvami se samozřejmě zvyšují dosažené úrovně. Zároveň můžete úspěch sdílet s přáteli. Bohužel ne vždy se Vám podaří zvítězit, i to je nutné přijmout. Opět můžete sdílet s ostatními, aby jim Vaše zkušenost mohla pomoci.

Pracujte na svých karetních jednotkách

Pokud máte finance, přikupte si nové karty – bojovníky a hrdiny s různými dovednostmi. To Vám pomůže se zlepšovat a více vyhrávat.
Účastnit se můžete také speciálních kampaní. Každý den jsou na Berserk vyhlášeny nové a z těch si vyberete tu nejvýhodnější. Každá obsahuje 3 bitvy. Za jejich výhru opět obdržíte odměny. Pokud chcete získat více zkušeností a posílit se tak do dalších bojů, můžete si vybrat z přátel někoho s kým budete bojovat. Tyto boje jsou pro přátele samozřejmě bez úhony.

berserk the cataclysm mmo hra zdarma

berserk the cataclysm mmo hra zdarma

Získání území je jen začátek

Berserk je propracovaný, nabízí také portály, které si můžete vybírat k cestování, díky nim se dostanete do zemí ostatních Ungarů. Přičemž sedm základních zemí, které byly získány na začátku hry nikdy nemůže být dobyto. Dobýt je možné pouze další připojená území. Válčíte nejrpve s místní posádkou strážící zemi, poté proti místním bojovníkům. Nepřítel má následujících 18 hodin na dobytí své země zpět. Mezitím nezahálíte a vylepšujete karty, klany přihlašujete ke klanovým válkám, ve kterých se bojuje o vliv na mapě v Laaru, nebo chodíte do věže, ze které máte přístup do laboratoře, obchodu, bitev, portálu, zkrátka všude.
Berserk catalysm je opravdu poutavá online hra. Je velmi jednoduchá na ovládání, přitom Vás však nutí uvažovat strategicky a nenudí.

Posuďte sami. Registrujte se zdarma a ihned se ponořte do světa Berserku

Hrát Berserk the Catyclysm

Navíc pokud se do hry nyní zaregistrujete, máte možnost zúčastnit se aktuálního hlasování, zda se má hra dostat na Steam. Pokud se toto skutečně podaří, je každému hlasujícímu slíben dárek. Proč toho tedy nevyužít a nespojit příjemné s užitečným.

My tedy hlasujeme pro berserk online.

Video – berserk cataclysm gameplay